Blog > Na Twoim poddaszu jest za gorąco? Sprawdź SuperPromocję w GHB

16 maja 2017

Na Twoim poddaszu jest za gorąco? Sprawdź SuperPromocję w GHB

Ocieplenie, choć późno, jednak do nas dotarło i wreszcie możemy cieszyć się prawdziwą wiosną. Słońce za oknem nastraja bardzo optymistycznie, jednak w pomieszczeniach umiejscowionych tuż pod dachem, może dać popalić, podnosząc temperatury do nieznośnych wartości. Co zrobić, by nie narażać się na ugotowanie? Rozwiązanie jest proste, skuteczne i niedrogie. Należy zamontować markizy lub rolety… w czym pomożemy Wam, oferując dwa wysokiej klasy produkty firmy VELUX w cenach przyjaznych dla domowego budżetu… Sami zobaczcie…

Markiza - mhl - velux - promocja GHBvelux logo
MARKIZA MHL MK00

kolor: 5060
szer. 78cm

200,00 zł brutto/szt.

Markizy do okien VELUX zapewniają uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza, zatrzymując promienie słoneczne jeszcze zanim dotrą do szyby okiennej. Redukują ilość wpadającego ciepła nawet o 72% i zmniejszają temperaturę nawet o 5 stopni. Pozwala to zatrzymać w pomieszczeniu przyjemny chłód, nawet w ciepły, słoneczny dzień.

Markiza MHL - VELUX - promocja w GHB

Markizy – w odróżnieniu do rolet zewnętrznych – są montowane od wewnątrz. Dzięki przezroczystej tkaninie, wykonanej z poliestru o strukturze siatki nie ograniczają widoku za oknem i dopływu światła

Produkt dostępny w wybranych składach:
Zapytaj o dostępność w najbliższej hurtowni sieci GHB.

 

velux logo
ROLETA PRZYCIEMNIAJĄCA RHZ MK00

kolor: 4219
szer. 78cm

140,00 zł brutto/szt.

Oryginalne rolety przyciemniające idealnie dopasowane do okien VELUX znacząco wpływają na wzrost komfortu korzystania z poddasza, ograniczając straty ciepła zimą i zmniejszając nagrzewanie pomieszczeń latem.

Rolety przyciemniające łączą w sobie tkaninę zaciemniającą i 3 stopniową obsługę na haczykach. Rezultatem są proste i niedrogie rolety, które zapewniają znaczne zaciemnienie pokoju i komfortową atmosferę do odpoczynku i snu.

Główne funkcje:

  • Ochrona przed ciepłem
  • przyciemnianie
  • Kontrola światła

Produkt dostępny w wybranych składach:
Zapytaj o dostępność w najbliższej hurtowni sieci GHB.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą markiz, rolet i innych produktów firmy VELUX.
Oczywiście wszystkie są do nabycia w naszych składach w całym kraju.

roleta Velux - RHZ MK00 4219 - promocja w GHBFacebook