Blog > Poznaj prężną ekipę hurtowni Janex Barlinek cz.1

15 września 2014

Poznaj prężną ekipę hurtowni Janex Barlinek cz.1

Kiedy zdecydujecie się na zakupy w hurtowni Janex w Barlinku, szybko przekonacie się, że pracuje tam świetnie zgrany i prężnie działający zespół, dzięki któremu na pewno opuścicie skład zadowoleni. Już teraz możecie poznać ich nieco bliżej, czytając materiał przygotowany przez szefa składu, Jana Pawłowskiego.

Zespół z Janexu służbowo.

JANEX to rodzinny biznes działający już ponad 26 lat. Struktura takiej firmy nie jest skomplikowana. Jest właściciel, to ja Jan Pawłowski – zajmuję się wszystkim co trzeba w firmie wykonać. Moja żona Lidia, prócz prowadzenia domu zajmuje się również obsługą klienta, finansami, kadrami. Syn Piotr, który pomimo młodego wieku obsługuje sprzęt i ciężarówki firmowe, HDS’y oraz koparki –  z powodzeniem zastępuje nas w biurze.

Sprzętem do prac ziemnych, kierowcą, operatorem HDS’u od kilkunastu lat zajmuje się „Al”, czyli Aleksander Nowicki. Spokojny i opanowany, “zapalony” wróg papierosów, niszczy je codziennie na różne sposoby, najczęściej wypalając.

Magazyn to działka Tomka Bobińskiego. W bieżącym roku zastąpił naszego wieloletniego magazyniera Józefa Kozieł, który pracował z nami ponad piętnaście lat. Tomek, młody energiczny, wywodzi się z branży budowlanej,  radzi sobie całkiem nieźle. Strach pomyśleć co będzie po kilkunastu latach pracy.

Dystrybucją towarów zajmuje się głównie Kaziu Kozieł. Pracuje u nas od kilku miesięcy. Błyskawicznie przyswoił sobie zasady panujące w nasze firmie.

… i prywatnie

Właściciel Jan Pawłowski, wiek: przed pięćdziesiątką, zainteresowania- prawie żadne, tylko trochę jeżdżę rowerem (rocznie do 1 tys. km), lubię chodzić- również po górach, majsterkuję przy starych samochodach, marzenie do zrealizowania: wycieczka rowerowa (tandemem z żoną) wokół Polski, później Europy. Janex Barlinek - Jan Pawłowski - szef - ghb.pl

Żona Lidia, wiek: mówi że czuje się młodą, zainteresowania: domem bardzo, później rower, plaża i słońce może nawet bardziej jak rower, lubi z mężem- jeździć samochodem, bo tylko przy nim czuje się bezpiecznie, niespełnione marzenie: wyspać się.

Janex Barlinek - Lidia Pawłowska - ghb

Syn Piotrek, wiek: pełnoletni, zainteresowania: samochody ciężarowe STAR, samochody osobowe Mercedes W123, najlepszy opiekun zwierząt domowych niehodowlanych, robi najlepszą pizzę w Barlinku a’la Pizza Hut, ale tylko dla wąskiej grupy przyjaciół, piecze również chleb na własnym ponad dwuletnim zakwasie, biegle (bez patrzenia) obsługuje klawiaturę, niespełnione marzenie: doprowadzić do końca remont Mercedesa 123, a później zobaczymy.

Janex Barlinek - Piotrek Pawłowski - ghb

Poniżej Piotrek, ze swoim 45 letnim  STARem, którego sam składał od podstaw, sukcesywnie codziennie, po godzinach.

Janex Barlinek - Piotrek Pawłowski 2 - ghb

Resztę barlineckiej ekipy z Janexu poznacie już jutro 😀

Przeczytaj również:
Hurtownia Janex – związek Barlinka z Berlinem, a materiały budowlaneFacebook