Blog > Nowe kolory dachówki Alegra 9 już dostępne!

26 czerwca 2015

Nowe kolory dachówki Alegra 9 już dostępne!

Alegra 9 to dachówka ceramiczna z rodziny Koramic. Jej nowoczesna i prosta stylistyka, wyraźnie nawiązuje kształtem do dachówek renesansowych. Produkt jest obecny na rynku od kilku lat i zyskał sporą przychylność inwestorów.  Od niedawna, w gamie dostępnych kolorów dachówki Alegra, zagościły dwie nowe barwy: ciemnobrązowa szlachetna angoba oraz czerwona matowa angoba.

Alegra 9 czerwona matowa angobaAlegra 9 wyróżnia się spośród konkurencji przede wszystkim rozmiarem. Wymiary dachówki to 47,7 x 31,0cm, co pozwala zaliczyć ją do największych na polskim rynku. Duże rozmiary w znaczący sposób ograniczają zapotrzebowanie i zauważalnie przyspieszają prowadzenie prac dekarskich, co z kolei skutkuje niższą wyceną prac wykonawcy.

Przy zakupie dachówek warto od razu zdecydować się na system Alegra 9 ciemnobrazowa angoba szlachetna - ghb.plmocowań SturmFIX, który nie tylko ułatwi prace dekarzom, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo, chroniąc pokrycie przed zerwaniem, np. w wyniku ekstremalnych warunków pogodowych..

W ofercie Wienerberger Koramic znajdziemy również szeroki wachlarz dodatków ceramicznych i akcesoriów technicznych, które pomogą wykończyć w estetyczny sposób każdy detal dachu oraz umożliwią jego prawidłowe wykonanie.

Dachówkę Alegra 9, jak i wszystkie inne produkty z oferty Wienerberger, zakupicie oczywiście w hurtowniach budowlanych GHB. Zapraszamy 🙂

Znajdź najbliższy składFacebook