Blog > KREISEL EXPERT – linia produktów do płytek

26 lutego 2013

KREISEL EXPERT – linia produktów do płytek

Nie wiem czy u was wygląda to podobnie, ale biorąc pod uwagę efekty prac remontowych jakie w życiu widziałem u rodziny i znajomych, płytki były elementem, który często był wykonany źle lub nie do końca dobrze.  Może po prostu błędy wykonawcze w tym wypadku szczególnie rzucają się w oczy.

Tak czy inaczej, do pełnego sukcesu, oprócz wysokich umiejętności fachowca, potrzebne są dobrej jakości materiały, w tym dobry klej do glazury, środek gruntujący i fuga. Na tym polu dobrze radzi sobie firma Kreisel, która niedawno wprowadziła na rynek linię produktów EXPERT, przeznaczoną dla profesjonalistów i osób które po prostu cenią sobie wysoką jakość.

W skład rodziny KREISEL EXPERT wchodzą:

  • EXPERT 1 – mrozoodporny klej do płytek – klasa C1T
  • EXPERT 2 – elastyczny klej do gresu – klasa C2TE
  • EXPERT 3 – odkształcalny klej do płytek – klasa C2TE s1
  • EXPERT 4 – wysoko odkształcalny klej do płytek – C2TE S2
  • EXPERT 5 – środek gruntujący
  • FUGA NANOTECH 730

KLEJE

Zastosowanie klejów z rodziny EXPERT  jest bardzo szerokie. Sprawdzą się przy układaniu wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, klinkierowych, a także gresowych. Według ekspertów firmy Kreisel, ich wyroby poradzą sobie równie skutecznie podczas układania czułych na przebarwienie marmurów i szklanych mozajek.

Najważniejszą zaletą „ekspertów” jest radzenie sobie z typami podłoża powszechnie uznawanymi przez fachowców za najtrudniejsze tj. okładziny, płyty OSB i lastryko.

ŚRODEK GRUNTUJĄCY

Środek gruntujący EXPERT 5 służy do gruntowania podłoży przed zastosowaniem ww. klejów. Produkt stosować można zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jest mrozo i wodoodporny.

FUGA

Nie jest to zwykła fuga. Formuła NANOTECH 730 zawiera „nanododatki”, dzięki którym spoina jest odporna na zabrudzenia i porastanie biologiczne (mikroorganizmy, grzyby itp.) Ponadto,  skład wzbogacono o dodatki zapobiegające występowaniu wykwitów solnych.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie producenta.

Oczywiście, produkty firmy Kreisel znajdziecie w hurtowniach budowlanych GHB. Zapraszamy.Facebook