Blog > Janex Barlinek (GHB) to nie tylko materiały budowlane…

29 września 2014

Janex Barlinek (GHB) to nie tylko materiały budowlane…

Firma Janex z Barlinka, oprócz handlu materiałami budowlanymi, świadczy także usługi sprzętem budowlanym i… wspiera finansowo lokalne organizacje pożytku publicznego, kluby sportowe i osoby fizyczne. Poniżej kilka zdań od właściciela składu, Jana Pawłowskiego, nt. dodatkowych aktywności jego firmy.

TRANSPORT I MASZYNY BUDOWLANE

Firma JANEX rozpoczynała swoją działalność w 1988 roku jako firma usługowa. Początek nie był oszałamiający: ciężarówka (Star) z przyczepą, później koparka, kolejna ciężarówka, koparko ładowarka… itd. Przez lata zgromadziliśmy trochę sprzętu, zbudowaliśmy bazę zadowolonych klientów i tak ciągniemy do dzisiaj.

Rozwijając sprzedaż materiałów budowlanych zmniejszyliśmy udział transportu w działalności naszej firmy na rzecz  dystrybucji zakupionych towarów. Owszem, wykonujemy usługi transportowe samochodami typu wywrotka o ładowności 7 ton, 9 ton i 15 ton. Są to głównie przewozy piasków, żwirów, zboża, ziemi i innych sypkich.

Posiadamy również trzy auta wyposażone w żurawie HDS umożliwiające samodzielny załadunek i rozładunek ładunków paletowych na budowie. Prace ziemne nie są nam obce. Potrafimy wykopać dołek i nawet go zasypać ;D czasami trafi się większa robotka, wtedy operator nie odpoczywa.

Oto sprzęt budowlany, którym dysponuje JANEX.
Nie wahajcie się zadzwonić i zapytać o ofertę.

DZIAŁALNOŚĆ SPONSORSKA

Nasza działalność nie polega tylko na organizowaniu dostaw towarów i usługach. W swoich poczynaniach widzimy również potrzebę wspomagania innych. Obdarowanymi są organizacje pożytku publicznego, kluby sportowe a także osoby fizyczne w trudnej sytuacji życiowej, zlokalizowane głównie w naszej nieodległej okolicy.

Wspomagamy imprezy organizowane “ad hoc”. Informacje o udzielonej pomocy można odszukać na lokalnym portalu BARLINEK24.pl. Niektórzy obdarowani dziękują nam osobiście, nie wzbudzając sensacji faktem. Wielkość pomocy pozostanie naszą słodką tajemnicą, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie przekracza ona naszych dochodów.Facebook