Blog > Aktualne promocje – hurtownia budowlana Szan (małopolskie)

17 października 2014

Aktualne promocje – hurtownia budowlana Szan (małopolskie)

Trwa kolejna kampania „Poznajmy się”, tym razem poświęcona hurtowni budowlanej „Szan” z woj. małopolskiego. Nadszedł czas na prezentację aktualnych promocji w składzie.  Zobaczcie, co przygotowali dla Was właściciele hurtowni. Zapraszamy na zakupy do Chełmka.

PROMOCJE – Hurtownia budowlana „Szan” (sieć GHB), Chełmek, woj. małopolskie

farby ATLAS i grunt za grosze - ghb.pl - hutownia budowlana SZAN1. FARBY ATLAS

Przy zakupie dowolnej 10l farby firmy Atlas otrzymujesz 5l Optigruntu za grosz!

W ofercie mamy farby:

ATLAS ecoFARBA – biała akrylowa wewnętrzna  Przede wszystkim śnieżnobiała, paroprzepuszczalna, dobrze kryjąca. Matowa, nie wybłyszcza się po malowaniu natryskiem hydrodynamicznym.

Cena: 62 zł /10l

ATLAS optiFARBA – biała lateksowa wewnętrzna Poza tym, ze jako farba lateksowa tworzy powłokę wysoce odporną na wielokrotne mycie dodatkowo wyróżnia ją od ecoFARBY to że jest tiksotropowa, elastyczna, ekologiczna oraz ma bardzo dobre krycie.

Cena 92 zł/10l

ATLAS proFARBA – biała lateksowa wewnętrzna Najlepszej jakości z tych 3 proponowanych przez Atlasa farba. Ma wszystkie zalate pozostałych plus jest odporna na szorowanie na sucho.

Cena 120zł/10l

Gratisowy Optigrunt to uniwersalna emulsja gruntująca, umożliwiająca prawidłowe przygotowanie podłoża przed dalszymi pracami wykończeniowymi. Ma krótki czas schnięcia. Zużycie 0,05-0,2kg/m2.

Cena poza promocją: 22zł/5l

 

promocja tynki - szan chełmek - ghb.plTYNKI SAH:

Promocja dotyczy tynków cienkowarstwowych z lini SAH. Dostępne od ręki mamy tynki akrylowe, silikonowe i silikonowo-silikatowe w granulacji 1,5mm SP. Zużycie tynków to 2,5kg/m2. Ceny wyjściowe dla I grupy cenowej to:

Akryl129 zł /25kg,
Silonon198 zł /25kg,
SI-SI144 zł /25kg.

Od podanych cen stosujemy oczywiście rabaty przy zakupie większych ilości! Przy zakupie 6 dowolnie wybranych tynków odpowiedni grunt pod dany tynk za pół ceny! Można zaoszczędzić nawet 90zł na jednym gruncie!

 

ATLAS - promocja z pizzą - hurtownia budowlana SZAN - ghb.plATLAS – PROMOCJA z pizzą:

Promocja obejmuje wszystkie produkty grupy ATLAS. Wystarczy jednorazowo zakupić towar za 400zł a otrzymuje się kupon na pizze o wartosci 25zł. Kupon ten można wykorzystać w rastauracji CIŻEMKA w Chełmku.

 

 

wienerberger - kod rabatowy - ghb.pl - hurtownia budowlana SZANWIENERBERGER – kod rabatowy z budogram.pl:

Dotyczy produktów Wienerberger. Wystarczy zarejestrować się w serwisie budogram.pl albo pobrać aplikację mobilną a otrzymuje się kod rabatowy. Po zrealizowaniu pierwszego kodu, otrzymasz następny, a potem… jeszcze jeden! Każdy kolejny kod to większe oszczędności.

Można zyskać aż 2750 zł rabatu!

FARBY DULUX:

Farby Dulux - promocja - hurtownia budowlana SZAN - ghb.plPrzy zakupie 5l jednej z 72 wspaniałych kolorów farby Duluxa Colours of the world dostajesz śnieżnobiałą farbę Dulux White 2,5l do scian i sufitów za 1zł!

Farby są łatwe w aplikacji, są odporne na zmywanie a technologia Pignment PRo zapewnia ponadprzeciętne parametry krycia.

5l tej lateksowej farby można kupić już od 92 zł.

Może Cię zainteresować:
ZOBACZ PROFIL I OFERTY HURTOWNI SZAN
SŁÓW KILKA O HURTOWNI SZAN (woj. małopolskie)
POZNAJ ZAŁOGĘ HURTOWNI SZANFacebook