Blog > Poznajcie załogę hurtowni Szan

14 października 2014

Poznajcie załogę hurtowni Szan

Źródłem zadowolenia klientów hurtowni GHB są przede wszystkim pasja i profesjonalizm właścicieli i pracowników składów, dlatego chcemy, żebyście poznali ich nieco lepiej.

Przed Wami załoga hurtowni „Szan” z Chełmka (woj. małopolskie), przedstawiona przez wce-prezes firmy, panią Annę Wojciechowską. Jeżeli mieszkacie w Chełmku  lub okolicach, koniecznie odwiedźcie ich i poznajcie osobiście. Na pewno zrobicie udane zakupy.

ZARZĄD
Szymon Hebda i Anna Wojciechowska.

Tworzymy zgrany duet od 2006 roku. Początkowo jako spółka cywilna, obecnie Szymon jako prezes, Anna jako jego zastępca. Każdy ma swoje zadania w firmie, które stara się dzielnie wykonywać i dzięki temu biznes się kręci. Prywatnie rodzeństwo, mieszkające w sąsiedztwie. Dzieli nas dom gdzie mieszkają rodzice, którym wiele zawdzięczamy.

KIEROWNICTWO - Szan Chełmek - GHB

HANDEL
Dziewczyny ze sprzedaży, od lewej: Marta, Dagmara, Nina, Beata.

DZJAŁ HANDLOWY - Szan Chełmek GHB

Marta pracuje od maja 2011 roku, Jej uroczy uśmiech przyciąga wielu klientów 🙂 zajmuje się zarówno obsługą klienta jak i zamowieniami do dostawców.
Po pracy? Zajmuje się domem, mężem, wychowuje syna, uprawia sport.

Dagmara, jest z nami od niedawna, ale szybko się zaaklimatyzowała.
Hobby? Lubi roślinki i jak większość z nich, uprawia jogging. Poza tym ma piękną, młodą córkę 🙂

Nina, pracuje w firmie już od… początku! Tak, to żona Szymona. Kieruje całym działem handlowym. Kocha pracować! Czasami myślę że praca to jej hobby.
Poza tym ma dwie cudowne nastoletnie córki, które musi okiełznać popołudniami, a wieczorami lubi zadbać o siebie fizycznie i duchowo 🙂

Beatka, najmłodsza wiekiem, ale nie koniecznie stażem. Mamy przyjemność z nią pracować od 2009roku! Mimo młodego wieku bardzo szybko nauczyła się całego asortymentu, jest na bieżąco z nowościami, stara się wprowadzać jak najwięcej do sklepu. Tak jak pozostałe dziewczyny zajmuje się także sprzedażą detaliczną i zamówieniami.

Jedynie nasz rodzynek, bardzo nieśmiały, nie dał się sfotografować. Trzeba mu to wybaczyć. Pozdrowienia dla WR!

A o to Jacek. Nasz handlowiec z I-go piętra.  Zajmuje się tam dosłownie wszystkim. Elektryka,  łazienki,  wykończenia wnętrz… Handel, zaopatrzenie. To jego królestwo! A prywatnie? Uwaga dziewczyny… Ciągle w poszukiwaniu drugiej połówki!

jacek - Szan Chełmek - ghb.pl

CZŁOWIEK ORKIESTRA
Bartosz to nasza „złota rączka”. Generalnie próbuje ogarnąć magazyn i kierowców, ale jak trzeba siąść za kierownicą dostawczego czy ciężarowego samochodu to nie ma problemu. Jak brakuje kogoś na sprzedaży to tez wskoczy na jego miejsce, a jak potrzeba wymienić żarówkę w aucie, pomalować ściany czy złożyć meble, to oczywiście Bartosz to załatwi.

Prywatnie mąż Ani. Po pracy więc czeka na niego 5 letni syn i kilkutygodniowa córeczka.  A jego druga miłość, bo pierwsza to żona oczywiście,  to motocykle. Kiedy tylko może wskakuje na któryś ze swej kolekcji i wyrusza w drogę.

Bartosz - Szan Chełmek - ghb.pl

MAGAZYN
Młodzi, przystojni, ambitni… Takich właśnie szukaliśmy 😉

Bartosz (siedzi na wózku), już trochę pracuje z nami. Sporo ma na głowie, ale ogarnia wszystko znakomicie. Wyszkolił Artura (obok) i razem dbają o cały asortyment. Co dzień biegają między magazynami za klientami i dostawcami, ale są twardzi i dają sobie świetnie radę.

 MAGAZYNIERZY - Szan Chełmek GHB - hurt.bud.

KIEROWCY
No cóż, nie pokazali nam się… Więc cóż będę pisać. Pozdrowienia dla naszych rajdowców!

KIEROWCY - Szan Chełmek GHB

Może Cię zainteresować:
ZOBACZ PROFIL I OFERTY HURTOWNI SZAN
SŁÓW KILKA O HURTOWNI SZAN (woj. małopolskie)
AKTUALNE PROMOCJE W HURTOWNI SZANFacebook