Blog > Słów kilka o hurtowni bud. Szan w Chełmku (woj. małopolskie)

13 października 2014

Słów kilka o hurtowni bud. Szan w Chełmku (woj. małopolskie)

Jeżeli mieszkacie w Chełmku lub okolicach i szukacie godnego polecenia miejsca na zakup materiałów budowlanych, hurtownia „Szan” to idealny wybór. Poniżej krótki opis działaności firmy, przygotowany przez Panią Annę Wojciechowską, która wraz bratem Szymonem Hebdą prowadzi skład.

SZAN swoją działalność rozpoczął w 2001 roku w Chełmku przy ulicy PiastowskieSzan Chełemek Złota Sakiewka - hurtownie budowlane GHBj 6, jako firma jednoosobowa prowadzona głownie przez Szymona Hebdę, później również jego żonę Ninę. Początkowo zajmowaliśmy się głównie sprzedażą materiałów służących do tworzenia
i remontów pokrycia dachowego, orynnowania, okien dachowych etc. Stopniowo zaczęliśmy zwiększać swój asortyment na potrzeby naszych klientów. Musieliśmy powiększyć magazyn, zakupić wózek widłowy, samochód dostawczy i zatrudnić kolejnych pracowników.

W 2006roku firma przekształciła się w spółkę cywilną, której wspólnikami zostali Szymon
i jego siostra Anna. Ponieważ zaczęło brakować miejsca w naszym budynku, otworzyliśmy drugi punkt przy ulicy Piastowskiej 13. Tam handlowaliśmy elektryką, łazienkami
i elementami wykończenia wnętrz. Jednak mimo, iż oba punkty dzieliła tylko droga, klientom nie do końca odpowiadało przechodzenie z jednego punktu do drugiego, aby zakupić cały potrzebny asortyment. W związku z tym w 2011 roku oba miejsca handlowe przenieśliśmy do budynku znajdującego się na Placu Kilińskiego 1.

Szan Chełmek - odznaczenie - hurtownie budowlane GHBDział budowlany znajduje się na parterze, a elektryka, łazienki i wykończenia wnętrz na pierwszym piętrze.

Ciągle rozwijamy się i powiększamy swój asortyment. W 2013 roku kupiliśmy całkiem spory teren za sklepem, gdzie obecnie mamy główny magazyn z ciężką budowlanką. Przy Piastowskiej 6 składowana jest pozostała część materiałów.
W czerwcu 2014r zmieniliśmy formę firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarząd pozostał bez zmian. W tym roku zaopatrzyliśmy się w mieszalnik farb i tynków firmy ATLAS. Na chwile obecną zatrudniamy 15 osób, mamy dwa samochody ciężarowe z dźwigami HDS, trzy samochody dostawcze i wózki widłowe.

Może Cię zainteresować:
ZOBACZ PROFIL I OFERTY HURTOWNI SZAN
POZNAJCIE ZAŁOGĘ HURTOWNI SZAN
AKTUALNE PROMOCJE W HURTOWNI SZAN

 Facebook